Investice podpořené dotací

Objekt sociálního bydlení v bývalém areálu AČR

Projekt "Objekt sociálního bydlení v bývalém areálu AČR v Dolním Bousově" je spolufinancován Evropskou unií.

Stručný popis projektu: Realizací projektu dojde k rekonstrukci objektu pro finančně dostupné nájemní sociální bydlení, které umožní sociálně vyloučeným osobám a osobám ohroženým sociálním vyloučením vstup do nájemního bydlení v ČR. V objektu nově vznikne 12 bytů, které celkově poskytnou kapacitu 34 lůžek. Projekt řeší kritický nedostatek bydlení v Dolním Bousově a jejím okolí. Dalším dopadem projektu je zajištění bezplatné sociální práce cílové skupině.

Cíle projektu: Cílem projektu je zajištění přístupu cílové skupiny k dlouhodobému nájemnímu bydlení. Město Dolní Bousov by rádo pomohlo svým občanům, kteří se v současnosti nacházejí v bytové nouzi, a proto se rozhodlo vytvořit ve starém městském objektu sociální byty, které občanům v bytové nouzi nabídne k dlouhodobému nájemnímu bydlení, aby tak lépe překlenuli nepříznivou sociální situaci. Současně budou cílové skupině poskytnuty služby sociální práce, které přispějí k sociální inkluzi a celkové pomoci ke svépomoci tak, aby byly osoby v bytové nouzi schopné zajistit si sami standardní bydlení.

Výsledky projektu: Výsledkem projektu budou kompletně zrekonstruované byty pro finančně dostupné nájemní sociální bydlení, které umožní sociálně vyloučeným osobám a osobám ohroženým sociálním vyloučením vstup do nájemního bydlení v ČR. Dále budou zajištěny bezplatné sociální práce cílové skupině, a to především ze strany sociálních pracovníky.Investice podpořené dotací

Rekonstrukce veřejného osvětlení v Dolním Bousově – II. etapa

Investice podpořené dotací

Vybudování jazykových učeben v ZŠ Dolní BousovInvestice podpořené dotací
InfoKanály
Odkazy
Náhodný
obrázek z galerií
Historické - 24
Historické
Turistika
Předpověď počasí
Certifikát
Město Dolní Bousov - městský úřad - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl